KURUMSAL

'Lütfen Cevap Veriniz' kelimelerinin kısaltması olan LCV, herhangi bir etkinliğe davet edilen  davetlilerin etkinliğe katılım durumlarını bildirmeleri temsil eder. Organizasyonun hazırlık sürecinde LCV geri bildirimleri oldukça önemlidir. Bu geri bildirimler sayesinde doğru bir katılım listesi oluşturulur ve etkinlik için daha sağlıklı hazırlık yapılır.


Bir etkinlik düzenlemenin en zorlu süreçlerinden biri katılımcılarla doğru iletişim kurabilmektir. Özellikle davet ve toplantılar için istenen sayıda kişiden yanıt almak mümkün olmayabilir. Bu noktada LCV  Türkiye size hızlı, ekonomik ve doğru sonuçlar sunuyor.


Öncelikle davetiyelerin misafirlere kargolanma sürecini online olarak yöneten LCV Türkiye, daha sonrada son teknoloji LCV Doğrulama hizmeti ile 4 farklı doğrulama seçeneğini sizlere sunuyor.


Tüm iş yükünüzü hafifletmek ve doğru sonuçlar elde etmek için oluşturulan LCV Türkiye ile zamandan tasarruf edersiniz. İş yükünüzü azaltır ve doğru sonuçlara ulaşırsınız.


Kongre, Sempozyum, Konferans, Bayi Toplantısı, Açılış, Düğün, Gala, Lansman, Davet, Kokteyl ve diğer tüm organizasyonlarınızdaki LCV ihtiyaçlarınıza LCV Türkiye ile çözüm bulabilirsiniz.


Özel algoritmaları ile tüm iş akışınızı yöneten LCV Türkiye; davetli listenizin sisteme tek tek veya özel toplu yükleme modülü ile yüklenmesini sağlar. Daha sonra davetlilerinize davetiye kargolanması için sisteme tanımlanan kargo entegrasyonunuza uygun olarak tüm davetli listenizin barkodlu kargo etiketlerini yazdırarak çok hızlı şekilde kargoya hazır hale gelmesini sağlar.


LCV Türkiye’nin özel yazılımı kargoya verilen tüm davetiyelerinizin online olarak teslim durumunu takip eder. Kargo ile davetiyesi teslim edilen tüm davetlilerinize teslim tarihinden 1 gün sonra otomatik olarak Sesli arama, Sms ve E-posta doğrulaması yaparak davetlilerinizin cevaplarını kaydeder ve anlık analiz raporları ile size bildirir.

LCV Hizmeti Sesli Doğrulama

LCV Türkiye Hizmeti SMS ile Doğrulama

E-Posta ile LCV Doğrulama

LCV Davetiye Kargo Hizmeti

LCV Hizmeti QR Kod ile doğrulama